ذهن آگاهی به زبان ساده

35000 تومان

50000 تومان

برای خرید آنلاین بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره کتاب!

     شیوه‌های ذهن‌آگاهی مبتنی بر شواهد به شما در مدیریت استرس، ایجاد انعطاف پذیری و حفظ سلامت روان کمک می‌کند. حتی یک مدیتیشن کوتاه می‌تواند یک روز سخت را بهتر کند، ما را در زمان حال نگه دارد و تشویق‌مان کند که دید‌مان را نسبت به زندگی تغییر دهیم.

     این کتاب توصیه‌های مفیدی را برای هر کسی که به دنبال آرامش ذهنی است ارائه می‌دهد و راهنمای خوبی برای نحوه‌یِ رویارویی با افکار ذهنی منفی و مزاحم است.

     پنج دقیقه اول مدیتیشن در “ذهن آگاهی به زبان ساده” خیلی کوتاه و آسان است و در ادامه تمرینات به‌ترتیب تکمیل‌تر می‌شوند و علاوه‌بر اینکه به آموزه‌های قبلی شما اشاره می‌کند آن‌ها را تقویت هم می‌کند، باعث می‌شود که در آخر یک تمرین ذهن‌آگاهانه‌ی حرفه‌ای را بتوانید انجام بدهید.

     تمرینات ذهن‌آگاهانه را از همین الان شروع کنید تا مسیر رسیدن به یک زندگی آرام‌تر و متعادل‌تر را یادبگیرید.

 

کتاب کار CBT برای بزرگسالان

30000 تومان

45000 تومان

برای خرید آنلاین بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره کتاب!

    در این کتاب، تکنیک‌های مختلفی خواهید یافت که به شما کمک می‌کند مشکلات مختلف را حل کنید، از قبیل افسردگی، اضطراب، خشم، اختلال بیش فعالی- کمبود توجه، اختلال وسواسی- جبری، اختلال استرس پس از آسیب و سوء مصرف مواد. استفاده از این کتاب، نسبتاً ساده و راحت است. در چند فصل نخست، در مورد اینکه CBT چیست و برخی از تکنیک‌های ذهن‌آگاهی را که می‌توانید استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد. ذهن‌آگاهی بخش بزرگی از CBT است و می‌تواند به شما کمک کند تا هر تلاشی را که ممکن است داشته باشید، انجام دهید. شما با چندین تمرین ذهن‌آگاهی آشنا خواهید شد که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید.

     سپس بقیه کتاب به بخش‌هایی تقسیم می‌شود که مشکلات سلامت روان مختلفی را پوشش می‌دهند. بحث را با توضیح مختصری درباره اینکه آن‌ها چه هستند و چگونه CBT می‌تواند مؤثر باشد، ادامه خواهیم داد و سپس کاربرگ‌های CBT و تمرینات مختلفی را خواهید دید که می‌توانید از آن‌ها برای غلبه بر این مشکلات استفاده کنید.

     این تکنیک‌ها و روش‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا با هرچیزی که در حال حاضر با آن مبارزه می‌کنید، کار کنید. این امر، یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. قرار است زمان و تلاش خود را صرف ادامه استفاده از این روش‌ها کنید. اگر در حال حاضر با مشکلات شدید سلامت روان مواجه هستید، لطفاً سریعاً به دنبال مراقبت حرفه‌ای باشید. بهترین راه برای استفاده از این کتاب، خواندن مطالب آن است و سپس بهترین مکان را برای شروع کار، مشخص کنید. بسیاری از این روش‌ها با هم همپوشانی دارند، بنابراین در حالی که ممکن است ADHD نداشته باشید، مشاهده کنید که یکی از این تمرینات، برای اضطراب شما می‌تواند مفید باشد.

ذهن بر فراز سرطان

35000 تومان

60000 تومان

برای خرید آنلاین بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره کتاب!

     ما می‌دانیم که پیدا کردن کلمات مناسب در هنگام صحبت درباره سرطان ممکن است دشوار باشد. چه شما یا یکی از عزیزانتان در حال گذراندن یک دوره‌ی سرطانی باشید، یادگیری اینکه چگونه به خودتان امیدوار باشید، یک عامل شفابخش اصلی برای زنده ماندن از سرطان خواهد بود.

     سرطان در هر فردی متفاوت است و هر بیمار سرطانی شانس زنده ماندن متفاوتی دارد. میزان بقای یک نوع سرطان خاص را می‌توان با استفاده از روش‌های مختلفی محاسبه کرد. این کتاب، به شما کمک می‌کند که با وجود سرطان چگونه یک زندگی سالم و شاد داشته باشید.