کتاب کار CBT برای بزرگسالان

15000 تومان

34000 تومان

برای ثبت‌ نام روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره کتاب!

    در این کتاب، تکنیک‌های مختلفی خواهید یافت که به شما کمک می‌کند مشکلات مختلف را حل کنید، از قبیل افسردگی، اضطراب، خشم، اختلال بیش فعالی- کمبود توجه، اختلال وسواسی- جبری، اختلال استرس پس از آسیب و سوء مصرف مواد. استفاده از این کتاب، نسبتاً ساده و راحت است. در چند فصل نخست، در مورد اینکه CBT چیست و برخی از تکنیک‌های ذهن‌آگاهی را که می‌توانید استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد. ذهن‌آگاهی بخش بزرگی از CBT است و می‌تواند به شما کمک کند تا هر تلاشی را که ممکن است داشته باشید، انجام دهید. شما با چندین تمرین ذهن‌آگاهی آشنا خواهید شد که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید.

     سپس بقیه کتاب به بخش‌هایی تقسیم می‌شود که مشکلات سلامت روان مختلفی را پوشش می‌دهند. بحث را با توضیح مختصری درباره اینکه آن‌ها چه هستند و چگونه CBT می‌تواند مؤثر باشد، ادامه خواهیم داد و سپس کاربرگ‌های CBT و تمرینات مختلفی را خواهید دید که می‌توانید از آن‌ها برای غلبه بر این مشکلات استفاده کنید.

     این تکنیک‌ها و روش‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا با هرچیزی که در حال حاضر با آن مبارزه می‌کنید، کار کنید. این امر، یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. قرار است زمان و تلاش خود را صرف ادامه استفاده از این روش‌ها کنید. اگر در حال حاضر با مشکلات شدید سلامت روان مواجه هستید، لطفاً سریعاً به دنبال مراقبت حرفه‌ای باشید. بهترین راه برای استفاده از این کتاب، خواندن مطالب آن است و سپس بهترین مکان را برای شروع کار، مشخص کنید. بسیاری از این روش‌ها با هم همپوشانی دارند، بنابراین در حالی که ممکن است ADHD نداشته باشید، مشاهده کنید که یکی از این تمرینات، برای اضطراب شما می‌تواند مفید باشد.